HİZMETLERİMİZ

TOPLANTI

Planlayın… Planlayalım… Şehrin Merkezinde toplantılarınızın yeni adresi ile ihtiyacınız olabilecek tüm teknik alt yapıya sahip salonlarımızda yüksek hızlı internet ile verimli toplantılar planlayın. İş disiplinimiz, bilgi ve tecrübemiz, kalitemiz eşliğinde ürün lansmanları, seminer, workshop, paneller, sosyal davetler, kongre, konferanslarla verimli çalışma ortamlarını siz isteyin biz hazırlayalım. Çok amaçlı, farklı büyüklüklerde yüksek tavanlı, ses yalıtımlı, kolonsuz, 4 adet toplantı salonu ve 1 adet gün ışığı alan teraslı toplantı salonu ile hizmet vermekteyiz.


DÜĞÜN, KINA, NİŞAN, MEZUNİYET

Hayal edin…Gerçekleştirelim… Profesyonel, dinamik çalışma ekibimizle hayallerin hayat bulduğu yerde ayrıcalıklı hissedin diye düğün, nişan, kına gecesi, mezuniyet gibi özel gecelerinizi müziğin ritmine göre renk değiştiren salonlarımızla istediğiniz renkte hayat bulsun. Mükemmel bir gece için tüm ayrıntıları en ince noktasına kadar sizin için düşünüyor, menü seçiminden müzik, ses, ışık sistemlerine, düğün pastanızdan mekan süslemeye kadar her detayı hayalden gerçeğe dönüştürüyoruz. “Siz Hayal Edin Biz Gerçekleştirelim!


RESTORAN

Lezzette ‘de Fark Yaratın…. Açık büfe kahvaltısı, öğle ve akşam yemeklerinde alacarte seçeneklerinin yanı sıra kokteyl ve ziyafet organizasyonlarında da fark yaratmaya hazırız…Lezzet ve konfor aynı mekanda.


LOBİ & BAR

Lobi barda sıcak soğuk içecekler eşliğinde dostlarınızla sohbet etmenin keyfini sürerken sizi eşsiz Türk kahvesi ile günün yorgunluğunu atmaya davet ediyoruz.


İŞ MERKEZİ

Lobide bulunan iş merkezinde günün 24 saati bir yazıcıya bağlı bilgisayar ile kahvenizi yudumlayarak çalışmalarınızı tamamlayabilirsiniz.


FITNESS

Sağlıklı yaşam merkezimiz fitness salonumuzu ziyaret etmeyi unutmayın.